O UNDERGROUND

Klub Underground znajduje się w centrum Kołobrzegu w podziemiach Hotelu New Skanpol przy ulicy Dworcowej 10. Klub  przygotowany jest na przyjecie 150 osób . Naszym mottem jest relax i dobra zabawa, nasza ekipa Barmańska dba o dobry nastój i pyszne koktaile a nasi Dj-e zapoznają  gości z najnowszymi światowymi hitami . Stałym elementem w klubie są promocje a raz w miesiącu organizujemy specjalny event. Warto odwiedzić nasz profil FB gdzie na bieząco informujemy o naszych działaniach.

 

W Klubie Underground powitają Was nasi selekcjonerzy którzy dbaja aby nasi goscie byli trzeźwi, kulturalni i ubrani stosownie do okolicznoci.

Kontakt tel. 94 711-29-44
Rezerwacja miejsc tel. 94 711-29-15
mail. a.zyser@newskanpol.pl

O UNDERGROUND
O UNDERGROUND
Night Club Undergraund znajduje się w centrum Kołobrzegu w podziemiach Hotelu New Skanpol przy ulicy Dworcowej 10. Klub przygotowany jest na przyjecie 150 osób w dwóch klimatyzowanych salach...
czytaj dalej...
Nasza oferta
NASZA OFERTA NASZA OFERTA NASZA OFERTA
Nasza oferta to nie tylko dyskoteki - zajmujemy się również oraganizacja eventów okolicznościowych. Szukasz miejsca na urodziny , imieniny, wieczór panieński lub kawalerski, a może po prostu chcesz spotkać się ze znajomymi?
czytaj dalej...
Galeria zdjęć
GALERIA ZDJĘĆ GALERIA ZDJĘĆ GALERIA ZDJĘĆ
Zobacz jak można bawić się w naszym Klubie!
czytaj dalej...
Newsletter
Jesli chcesz otrzymywać od nas newsletter informacyjny, zostaw swój adres e-mail.
Kontakt z nami

 UNDERGROUND

ul. Dworcowa 10
78-100 Kołobrzeg 
tel.  94 711-29-44  
e-mail: a.zyser@newskanpol.pl 
Polub UNDERGROUND
Dołącz do grona naszych fanów

| Zobacz nas na Facebook